phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tłuszczu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tłuszczu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy tego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Tłuszcz oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne ogrzewanie mieszkania bądź firmy stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności z poszukiwaniem solidnego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, co sprawia, że jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Tłuszczu prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki opał wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Tłuszczu gorąco zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie wymagania i życzenia współczesnych nabywców. Materiał charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady współpracy, jak również optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Tłuszcz oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tłuszcz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go użyć do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków firmowych, jako że jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do