phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bełżycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bełżycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i audytom jakościowym ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z wyłącznie surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Bełżyce oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie ten opał zdobywa coraz większą popularność z kilku istotnych powodów. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, dlatego jest doceniane zwłaszcza wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Bełżyce realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i ekologią używania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy także stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co zapewnia, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Bełżycach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia współczesnych nabywców. Materiał charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na przyrodę, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Bełżyce oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bełżyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, gdyż jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do