phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ciechanowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ciechanowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik sprzedawanego u nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy tego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ciechanów oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Przyjazne środowisku i bezpieczne ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zyskuje coraz większą popularność z kilku ważnych czynników. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi surowcami, również sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Ciechanowie realizujemy już od dawna – zachęcamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności stawiać na produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup może być uznany za udaną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Ciechanowie serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Opał charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla środowiska naturalnego, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki kooperacji, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Ciechanowie oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ciechanów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych i budynków przemysłowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do