phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Głogowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Głogowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Głogowie oraz całej Polsce, dbając o jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne naturze oraz bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał zdobywa coraz większe uznanie ze względu na parę kluczowych powodów. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się najwyższą jakością. Jedynie w ten sposób mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Głogowie realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał charakteryzuje się ekonomią i ekologią użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności wykorzystywać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością produktu, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła na etapie spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Głogowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Paliwo wyróżnia się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, ponieważ jest to materiał produkowany z trocin drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady współpracy, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Głogów oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Głogów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, gdyż jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do