phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Resku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Resku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który potwierdza wyższość dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Resko oraz całej Polsce, zapewniając jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania lokali mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z kilku kluczowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, przez co jest doceniane w szczególności wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się wysoką jakością. Wyłącznie w taki sposób mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Resko prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał wyróżnia się ekonomią oraz ekologią użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy także wybierać produkty z właściwymi atestami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Resku gorąco zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Paliwo wyróżnia się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki partnerstwa, jak również korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Resko oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Resko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny to doskonały wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, gdyż to opał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do