phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Golinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Golinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Golinie oraz całej Polsce, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz sprawdzone metody ogrzewania mieszkania czy firmy stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi z zakupem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Golinie realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas spalania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością produktu, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za udaną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury podczas spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Golinie serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Pellet wyróżnia się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady partnerstwa, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Golinie oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Golina

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi idealny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do