phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jarocinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jarocinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy tego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Jarocin oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych to jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większej popularności przez kilka istotnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały cechowały się doskonałą jakością. Wyłącznie tak możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Jarocin prowadzimy już od wielu lat – zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które cały czas wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, jako że tego typu opał charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za udaną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Jarocinie serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy odznacza się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy też wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, gdyż jest to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady kooperacji, jak też przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Jarocin oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jarocin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów przemysłowych, jako że jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do