phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łebie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łebie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy pewność w kwestii doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Łeba oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu czy innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z paru ważnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi sposobami, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane szczególnie wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy uszkodzenia. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne regulacje, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Łeba realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu opał charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału należy przeczytać opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia wymaganą ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Łebie serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Pellet cechuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jako że jest to materiał produkowany z strużyn drzew iglastych lub ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki kooperacji, a przy tym korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Łebie oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łeba

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów firmowych, jako że to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do