phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pruszczu Gdańskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pruszczu Gdańskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych sprzedawców trociny, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Pruszcz Gdański oraz całym kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i sprawdzone metody ogrzewania domu czy firmy to jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, również sieciowego, co sprawia, że jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione paliwo cechowało się świetną jakością. Tylko tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Pruszcz Gdański realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz ekologią użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim stawiać na produkty z właściwymi atestami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Pruszczu Gdańskim serdecznie zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia współczesnych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się świetną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, ponieważ to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych lub wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Pruszczu Gdańskim oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pruszcz Gdański

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet workowany to idealny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, jako że to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do