phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Białej Piskiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Białej Piskiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia między innymi niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych dostawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Białej Piskiej oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali domowych czy firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy także pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Białej Piskiej realizujemy od wielu lat – zachęcamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i uznaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju opał wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności kupować produkty z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Białej Piskiej gorąco zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych klientów. Materiał cechuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na przyrodę, jako że jest to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady współpracy, jak również niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Białej Piskiej oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Biała Piska

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do