phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Górznie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Górznie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia na przykład minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Górzno oraz licznych regionach Polski, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz bezpieczne metody ogrzewania domu lub firmy to jedno z głównych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź usterki. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Górzno realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru opału należy sprawdzić opinie o pellecie, aby towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również wykorzystywać materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą produktu, co sprawia, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Górznie serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Warto również wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, ponieważ jest to opał produkowany z strużyn drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki kooperacji, a także niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Górzno oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Górzno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do