phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Stepnicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Stepnicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Stepnica oraz całej Polsce, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności ze względu na parę ważnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, przez co jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Stepnica prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie jest to niczym dziwnym, gdyż tego typu opał odznacza się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także stawiać na produkty z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Stepnicy gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Opał cechuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy również powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na naturę, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne warunki kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Stepnica oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Stepnica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, gdyż jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do