phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Myślenicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Myślenicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Myślenice oraz całej Polsce, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi z poszukiwaniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, dlatego jest pożądane szczególnie wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Myślenice prowadzimy od dawna – zapraszamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na to, że taki opał charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie używania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania domów, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Myślenicach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Opał wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, jako że jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki kooperacji, a także optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Myślenice oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Myślenice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy to świetny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, gdyż jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do