phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mławie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mławie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który podkreśla wyższość naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych sprzedawców trocin, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Mława oraz licznych regionach kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten materiał zdobywa na coraz większej popularności przez parę kluczowych czynników. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Mława prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem materiału należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również kupować materiały z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co powoduje, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury podczas spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Mławie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo charakteryzuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla otoczenia, jako że to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady partnerstwa, a przy tym niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Mława oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mława

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go użyć do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, jako że jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do