phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowym Tomyślu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowym Tomyślu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z tylko surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych sprzedawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej klasy używanego przez nas materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Nowym Tomyślu oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i bezpieczne ogrzewanie mieszkania lub przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem solidnego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, również sieciowego, przez co jest doceniane zwłaszcza wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Nowy Tomyśl prowadzimy już od dawna – zapraszamy do zakupu opału i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do otoczenia, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru opału warto przeczytać opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto w szczególności wybierać produkty z właściwymi atestami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Nowym Tomyślu gorąco zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla środowiska naturalnego, gdyż jest to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Nowy Tomyśl oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowy Tomyśl

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny to idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, gdyż to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do