phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Barwicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Barwicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Barwicach oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Barwice realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Klientów w Barwicach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo wyróżnia się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że jest to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki współpracy, jak też niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Barwice oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Barwice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania pożądanej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych i obiektów firmowych, ponieważ to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do