phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rogoźnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rogoźnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców trociny, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Rogoźno oraz wielu regionach kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne naturze i sprawdzone metody ogrzewania lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie ten opał zyskuje na coraz większym uznaniu z paru kluczowych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Rogoźnie realizujemy od dawna – zachęcamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy również stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością produktu, co sprawia, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Rogoźnie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy odznacza się optymalną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, gdyż jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić korzystne warunki współpracy, a jednocześnie niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Rogoźnie oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rogoźno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi idealny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów biznesowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do