phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pyzdrach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pyzdrach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom dotyczącym produktu stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co zapewnia na przykład niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Pyzdry oraz całej Polsce, utrzymując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu bądź firmy to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie z kilku podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały cechowały się doskonałą jakością. Tylko tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Pyzdry realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się ekonomią i ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału należy sprawdzić opinie o pellecie, aby zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także wybierać produkty z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Pyzdrach gorąco zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Pellet odznacza się optymalną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jako że jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki partnerstwa, jak też korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Pyzdrach oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pyzdry

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i budynków firmowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do