phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Piotrkowie Trybunalskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Piotrkowie Trybunalskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, dzięki czemu mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Piotrków Trybunalski oraz całym kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne ogrzewanie domu bądź innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę kluczowych czynników. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Piotrkowie Trybunalskim realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Należy również kupować materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury podczas spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Piotrkowie Trybunalskim gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych nabywców. Opał odznacza się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla środowiska naturalnego, gdyż jest to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady kooperacji, a także atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Piotrkowie Trybunalskim oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Piotrków Trybunalski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet opałowy to świetny wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań i budynków biznesowych, ponieważ to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do