phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Barczewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Barczewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także cecha, która udowadnia przewagę dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Barczewie oraz całej Polsce, utrzymując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się wysoką jakością. Tylko takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Barczewie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które stale się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, jako że taki opał charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie wykorzystania, jak też różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także wykorzystywać produkty z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi udaną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła na etapie spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Klientów w Barczewie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Pellet cechuje się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla środowiska naturalnego, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady kooperacji, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Barczewo oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Barczewo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet opałowy to doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz obiektów przemysłowych, gdyż to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do