phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Iwoniczu-Zdroju.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Iwoniczu-Zdroju i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem tylko materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Iwoniczu-Zdroju oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź firmy to jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który wiąże się na przykład z szukaniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większym uznaniu z kilku kluczowych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest doceniane zwłaszcza wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Iwoniczu-Zdroju realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał odznacza się niskim kosztem oraz ekologią używania, jak również szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału należy przeczytać opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co sprawia, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła w trakcie spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Iwoniczu-Zdroju gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał wyróżnia się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, jako że to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe zasady współpracy, a także korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Iwoniczu-Zdroju oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Iwonicz-Zdrój

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet workowany stanowi idealny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania budynków prywatnych oraz obiektów przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do