phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Giżycku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Giżycku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i audytom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych sprzedawców trocin, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Giżycku oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych powodów. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Giżycku realizujemy od dawna – zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki opał odznacza się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności kupować produkty z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Giżycku gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo cechuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy też powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla otoczenia, gdyż to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady partnerstwa, a także optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Giżycku oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Giżycko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany to świetny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie budynków prywatnych oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do