phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Darłowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Darłowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który podkreśla wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Darłowie oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Przyjazne naturze oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie domu czy firmy to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w ten sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Sprzedawany przez nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można także nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Darłowo realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia produktu i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas spalania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać produkty z właściwymi poświadczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury na etapie spalania, które w równy sposób rozprowadza się po budynku. Kupujących w Darłowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet cechuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla natury, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady kooperacji, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Darłowo oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Darłowo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, gdyż jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do