phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sulechowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sulechowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych dostawców trocin, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Sulechowie oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z głównych zadań na czas zimy, który wiąże się w szczególności z szukaniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo cechowało się świetną jakością. Jedynie tak mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Sulechów prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie spalania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału należy przeczytać opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także wybierać materiały z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością produktu, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Sulechowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla otoczenia, ponieważ jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady współpracy, a także korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Sulechów oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sulechów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie budynków prywatnych oraz budynków przemysłowych, ponieważ to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do