phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Czaplinku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Czaplinku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i audytom dotyczącym produktu ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Czaplinek oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne ogrzewanie mieszkania czy innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się między innymi z poszukiwaniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten opał zdobywa na coraz większej popularności z kilku kluczowych powodów. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, dlatego jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można również zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Czaplinku prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał odznacza się opłacalnością oraz ekologią spalania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także kupować produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Czaplinku serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia współczesnych klientów. Pellet odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na przyrodę, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki współpracy, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Czaplinku oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Czaplinek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do