phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gryficach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gryficach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co gwarantuje na przykład niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Gryfice oraz całym kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz sprawdzone metody ogrzewania mieszkania bądź firmy stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zdobywa coraz większe uznanie ze względu na parę kluczowych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, przez co jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Gryficach prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie używania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Należy przede wszystkim kupować materiały z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co powoduje, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Gryficach gorąco zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Opał wyróżnia się świetną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady partnerstwa, a przy tym optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Gryficach oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gryfice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet drzewny to zawsze udany wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do