phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców we Włocławku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS we Włocławku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co zapewnia na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu we Włocławku oraz całym kraju, utrzymując jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania mieszkania lub firmy stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność z paru ważnych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w taki sposób można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy uszkodzenia. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Włocławek realizujemy od wielu lat – zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz uznaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki opał charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto w szczególności wybierać materiały z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co gwarantuje, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych we Włocławku serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo odznacza się świetną wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, jako że jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki kooperacji, a jednocześnie niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Włocławek oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Włocławek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury na terenie domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do