phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Przysuchej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Przysuchej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom i audytom jakościowym nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co zapewnia między innymi niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych dostawców drewna, dzięki czemu mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Przysucha oraz całej Polsce, utrzymując jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne i niezawodne ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który wiąże się między innymi z zakupem solidnego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał zyskuje coraz większą popularność przez kilka ważnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się najwyższą jakością. Wyłącznie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Przysucha prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał odznacza się niskim kosztem oraz ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania domów, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór stanowi idealną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Przysuchej serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy odznacza się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na przyrodę, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki partnerstwa, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Przysucha oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Przysucha

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do