phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Chorzele.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Chorzele i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej klasy tego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Chorzele oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, dlatego jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Chorzele realizujemy od dawna – zapraszamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki opał wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności wybierać materiały z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Chorzele serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, ponieważ to opał produkowany z strużyn drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki partnerstwa, a jednocześnie niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Chorzele oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Chorzele

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Ogromne działanie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do