phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Olkuszu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Olkuszu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Olkusz oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się na przykład z szukaniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Olkusz realizujemy od dawna – zachęcamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i uznaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju opał odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto także kupować materiały z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Olkuszu gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla środowiska naturalnego, jako że jest to materiał produkowany z trocin drzew iglastych lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki partnerstwa, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Olkusz oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Olkusz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, gdyż to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do