phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Chociwlu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Chociwlu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która potwierdza przewagę sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z tylko trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co oznacza na przykład niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych dostawców trocin, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Chociwlu oraz całej Polsce, dbając o jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę kluczowych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Chociwel realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, gdyż tego rodzaju opał odznacza się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także wybierać produkty z odpowiednimi oznaczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła podczas spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Chociwlu gorąco zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał wyróżnia się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, ponieważ to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady partnerstwa, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Chociwlu oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Chociwel

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi idealny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, jako że jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do