phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Legnicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Legnicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Produkty firmy TOP pellet to pellet opałowy wytwarzany z wiór tartacznych i z odpadowej trociny. Najlepszym do tego materiałem jest drewno iglastego drzewa. Nasze produkty opatrzone są certyfikatem EN Plus A1 i w związku z tym jesteśmy poddawani systematycznym audytom jakościowym. Doskonale wiemy, że dobry pellet to taki, który się nie spieka, czyli nie jest zanieczyszczony piaskiem czy korą. Pozyskujemy go wyłącznie solidnych dostawców, bo mamy wysokie wymagania co do poziomu czystości trociny. Dystrybuując pellet drzewny wysoko zawiesiliśmy poprzeczkę swojej konkurencji. Ideą naszej firmy było stworzenie rozpoznawalnej i cenionej marki w temacie, jakim jest pellet premium. W związku z tym zachęcamy gorąco do porównania naszego pelletu z tym od konkurencji. Szybko można się przekonać, że jesteśmy absolutnym liderem w tym sektorze. W mieście Legnica polecamy jakościowo najlepszy pellet workowany przy jednoczesnej atrakcyjnej cenie. Aktualna cena pelletu uzależniona jest od kilku czynników, spośród których najważniejsze są jakościowe. Sprzedaż pelletu prowadzona jest w najlepszych składach w Legnicy, ale również online - na stronie producenta.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

W dobie promowania ekologicznego ogrzewania domu pellet jest dobrym wyborem. W zestawieniu z gazowym lub z elektrycznym czy też olejowym jest zwycięzcą, bowiem kotły na pellet jak również piec na pellet to obecnie najkorzystniejsze rozwiązanie ze względów finansowych. Jeśli stosujemy dobry jakościowo pellet, nie musimy martwić się o nadmierną emisję szkodliwych substancji do atmosfery, bo te są bardzo znikome. Dobry pellet nie przyczynia się do niszczenia kotła w takim tempie jak w przypadku pelletu z drugiej ręki. Warto zakupić pellet dobry jakościowo, bo unikniemy tym samym niezwykle kosztownego przedsięwzięcia, jakim będzie wymiana pieca. Oferujemy dobry pellet, który wyróżnia się niemalże całkowitym spalaniem, czyli popiół to 0,2-0,6%. Ogrzewanie pelletem nie wpływa na tworzenie się smogu. Sam produkt jest wygodny w transporcie, bo pakowany w worki, a przy jego wytwarzaniu nie degradujemy środowiska naturalnego.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

W obecnych czasach pellet to niezwykle wygodny i zarazem ekologiczny materiał opałowy, dlatego cieszy się sporym zainteresowaniem właścicieli gospodarstw domowych, ale również firm. Ciekawostką przemawiającą na korzyść tego rozwiązania jest fakt, że spalanie pelletu oddaje taką samą ilość dwutlenku węgla, jaką zaabsorbowało drzewo w ciągu całego swojego życia. By jak najbardziej optymalnie wykorzystać pellet opałowy, należy dobrać jego rodzaj odpowiednio do kotła, który posiadamy. Istotnym czynnikiem jest kaloryczność pelletu, która wyraża jednocześnie, ile ciepła będzie emitować podczas spalania. Cena pelletu jest równie ważna i musi być właściwa do oczekiwań i do stanu finansowego inwestora. Należy także zwrócić uwagę czy wyrób posiada wymagany już przez większość producentów kotłów certyfikat EN Plus A1. Korzystanie z pelletu, który nie posiada takiego atestu jest równoznaczne z brakiem podstaw do roszczeń przy ewentualnej awarii pieca. Opinie o pellecie to także cenne źródło informacji, bowiem ułatwią wybór ze względu na swoją niewątpliwą autentyczność.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Pellet z certyfikatem EN Plus A1 oznacza, że niniejszy pellet drzewny przy minimalnej zawartości wilgoci charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną. Produkcja pelletu nie degraduje środowiska, bo emituje podczas spalania CO2 takie ilości, jakie drzewo wchłonęło podczas cyklu życia. Sprzedaż pelletu w Legnicy prowadzimy od początku działalności i możemy zaoferować profesjonalną współpracę oraz wysoką jakość obsługi. Producent pelletu oferuje niezwykle atrakcyjną cenę za tonę pelletu, dlatego gorąco namawiamy do kontaktu z nami już dziś.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Legnica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Popularne, ekologiczne paliwo od TOP pellet jakim jest pellet drzewny jest coraz częściej głównym źródłem ciepła w prywatnych domach. W firmach cieszy się również niemałym zainteresowaniem. Nasze przedsiębiorstwo prowadzi hurt pelletu drzewnego, co daje możliwość zakupienia większej ilości naraz w niezwykle atrakcyjnej cenie. Pellet w cenach hurtowych to wydajna eksploatacja i niska zawartość wilgoci oraz popiołu. Właśnie dlatego kupno pelletu drzewnego to inwestycja, która z pewnością się opłaca.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do