phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szczawnie-Zdroju.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szczawnie-Zdroju i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych dostawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości tego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Szczawnie-Zdroju oraz całym kraju, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie z paru ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Szczawnie-Zdroju realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał odznacza się ekonomią i ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Klientów w Szczawnie-Zdroju gorąco zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo wyróżnia się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, jako że to opał produkowany z strużyn drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Szczawno-Zdrój oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szczawno-Zdrój

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet workowany to idealny wybór. Można go użyć do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów biznesowych, ponieważ to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do