phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Radzyniu Podlaskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Radzyniu Podlaskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Radzyniu Podlaskim oraz całym kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania lokali domowych oraz firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności z paru ważnych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Radzyniu Podlaskim realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zainteresowaniem, które stale się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią i ekologią używania, jak też różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim stawiać na produkty z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Radzyniu Podlaskim gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na przyrodę, jako że to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Radzyń Podlaski oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Radzyń Podlaski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do