phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lubinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lubinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha oferowanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Lubinie oraz całym kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większym uznaniu z kilku istotnych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Lubinie realizujemy już od dawna – zachęcamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Lubinie gorąco zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia współczesnych nabywców. Materiał odznacza się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla natury, jako że jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Lubinie oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lubin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet opałowy stanowi świetny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów przemysłowych, gdyż to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do