phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Białej Podlaskiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Białej Podlaskiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Biała Podlaska oraz całym kraju, utrzymując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania domu bądź firmy to jedno z głównych zadań na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności z zakupem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał zyskuje coraz większą popularność ze względu na kilka ważnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy usterki. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Biała Podlaska prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał charakteryzuje się opłacalnością i ekologią używania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór stanowi idealną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Białej Podlaskiej serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Pellet odznacza się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, ponieważ jest to materiał produkowany z trocin drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady kooperacji, a przy tym optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Biała Podlaska oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Biała Podlaska

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do