phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rudzie Śląskiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rudzie Śląskiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to linia produktów, na którą składa się pellet drzewny. Powstaje on z trocin iglaków i posiada wysokie parametry, które zostały potwierdzone przez certyfikat EN Plus A1. Ta certyfikacja zobowiązuje, dlatego też nasze produkty regularnie poddawane są audytom jakościowym. Nasz dobry pellet jako pellet opałowy nie ulega spiekaniu się, co jest bardzo ważną cechą. Dzieje się tak, ponieważ nie jest on zanieczyszczony piaskiem, korą ani żadnymi innymi składnikami mineralnymi. Nasi dostawcy to jedynie zaufane źródła pewnej i sprawdzonej trociny. Od samego początku tworzenia firmy wierni byliśmy tylko jednemu celowi. Naszym zamiarem od zawsze jest sprzedaż pelletu, który posiada możliwie najwyższe parametry jakościowe. Dzięki konsekwentnemu realizowaniu naszych działań udało nam się stworzyć markę premium, która względem jakości z powodzeniem konkuruje z pozostałymi dostępnymi na rynku firmami opałowymi. W mieście Ruda Śląska oferujemy pellet workowany w atrakcyjnej cenie. W tym miejscu chcemy zaznaczyć, że stosunek ceny naszych pelletów do ich jakości jest niewątpliwie bardzo korzystny. Pellet premium sprzedajemy jedynie na wiarygodnych składach węglowych w mieście Ruda Śląska, a także na naszej stronie internetowej. Ceny pelletu odnaleźć można również w internecie.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Wykorzystanie pelletu do ogrzewania gospodarstw domowych i firm staje się coraz bardziej popularne. Piec na pellet w porównaniu do tradycyjnych kopciuchów emituje bowiem znacznie mniejsze ilości CO2 i pyłów do atmosfery. Ogrzewanie pelletem jest również niezwykle oszczędne. Według najnowszych obliczeń kotły na pellet są dużo tańsze w utrzymaniu niż piece gazowe, olejowe czy też elektryczne. Pellet jest również wygodniejszy w transporcie, a także składowaniu w kotłowni czy też w przydomowym garażu, dzięki specjalnemu workowaniu. Dużą zaletą jest również to, że nie jest on tak brudzący, jak węgiel. Należy pamiętać, by nabywać pellet jedynie ze sprawdzonych źródeł w mieście Ruda Śląska. Kupowanie pelletu niskiej jakości, czy też zanieczyszczonego może skutkować uszkodzeniem pieca, zatkaniem przewodów kominowych i emisją szkodliwych środków. W przypadku niskiej jakości pelletu, spalanie w piecu jest nieefektywne i niewystarczające, dlatego też generować może dodatkowe koszty. Zwrócić trzeba uwagę, czy pellet posiada certyfikat EN Plus A1. Jeżeli tak, daje to gwarancję dobrego, czystego produktu.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet dostępny w najlepszych punktach sprzedażowych w mieście Ruda Śląska przede wszystkim powinien posiadać odpowiedni certyfikat. Jednym z nich jest EN Plus A1, który jest gwarancją czystości i najwyższej jakości. Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas zakupu paliwa, jakim jest pellet opałowy? Chociaż pellet jest bardzo wydajny powinien mieć cechy, które indywidualnie zaspokoją potrzeby klienta. Z tego też powodu musi odznaczać się odpowiednią kalorycznością i najwyższą jakość. Cena pelletu również nie jest bez znaczenia. Powinna odpowiadać jakości pelletu, a także ograniczeniom budżetowym klienta. Spalanie pelletu możliwe jest jedynie dzięki specjalnie przeznaczonym do tego piecom, które mają specyficzne podajniki i przyciski regulujące tempo spalania. Przed wyporem paliwa opałowego typu pellet warto przeczytać opinie o pelecie. Możliwe jest to na wybranych stronach internetowych. Recenzje te w znamienitej większości są pozytywne i wskazują na ogrom korzyści wynikających z używania tego opału.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Pellet drzewny z miasta Ruda Śląska oferowany przez naszą firmę to TOP Pellet, który odznacza się wysoką kalorycznością i stosunkowo niską zawartością wilgotności. Posiadamy certyfikat EN Plus A1, który jest dowodem na to, że nasz pellet wyróżnia się wysoką jakością i czystością. Jako producent pelletu funkcjonujemy w mieście Ruda Śląska od samego początku naszego działania. To właśnie dzięki temu zyskaliśmy zaufanie, szacunek i stałe zamówienia od wielu osób. Sprzedaż pelletu przez nas jest prowadzona również za pomocą kontaktu telefonicznego z biurem, do czego bardzo serdecznie zachęcamy. Nasi wykwalifikowani sprzedawcy pomogą dobrać odpowiedni typ opału i dopasować korzystną pellet cena za tonę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ruda Śląska

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Popularność pelletu wciąż wzrasta. To paliwo opałowe znalazło wielu zwolenników, którymi są właściciele gospodarstw domowych oraz firm. Przy zwiększonym zapotrzebowaniu oraz chęci zrobienia zapasów zachęcamy do skorzystania z pellet ceny hurtowe. Pellet drzewny TOP Pellet zakupiony hurtowo odznacza się wysoką kalorycznością i jakością. Proponujemy również transport produktu na miejsce docelowe.. Pellet sprzedawany w tej ofercie ma bardzo niską zawartość wilgoci i znikomą ilość zanieczyszczeń. Zachęcamy zatem mieszkańców miasta Ruda Śląska do zakupu pelletu w atrakcyjnej cenie.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do