phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sępólnie Krajeńskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sępólnie Krajeńskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który potwierdza przewagę sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych sprzedawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Sępólno Krajeńskie oraz całym kraju, zapewniając jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się świetną jakością. Tylko takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Sępólnie Krajeńskim realizujemy już od dawna – zachęcamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także wybierać materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co sprawia, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Sępólnie Krajeńskim gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Opał wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na przyrodę, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki partnerstwa, a także niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Sępólno Krajeńskie oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sępólno Krajeńskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków biznesowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do