phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wodzisławiu Śląskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wodzisławiu Śląskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i audytom dotyczącym produktu nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie trocin pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Wodzisław Śląski oraz całej Polsce, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych powodów. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Wodzisławiu Śląskim prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie spalania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co sprawia, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła w trakcie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Wodzisławiu Śląskim serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Materiał wyróżnia się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla środowiska naturalnego, jako że to opał produkowany z strużyn drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki współpracy, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Wodzisław Śląski oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wodzisław Śląski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, gdyż jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do