phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zawierciu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zawierciu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy tego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Zawierciu oraz całym kraju, dbając o jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania czy innego budynku stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, również sieciowego, ze względu na to jest pożądane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Zawierciu realizujemy od wielu lat – zachęcamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki opał odznacza się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas spalania, jak też szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności wybierać materiały z odpowiednimi oznaczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Zawierciu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy odznacza się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na naturę, ponieważ jest to materiał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki kooperacji, a także optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Zawierciu oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zawiercie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy to świetny wybór. Może być użyty do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz budynków przemysłowych, ponieważ to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do