phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Prusicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Prusicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Prusicach oraz licznych regionach kraju, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne metody ogrzewania mieszkania lub przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z zakupem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź usterki. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Prusicach prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas spalania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru opału warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą opału, co gwarantuje, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła w trakcie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Prusicach gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet wyróżnia się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, gdyż jest to materiał produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki kooperacji, a przy tym niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Prusicach oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Prusice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie budynków prywatnych i budynków biznesowych, gdyż jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Spore doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do