phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kunowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kunowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Kunowie oraz całej Polsce, dbając o jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie mieszkania lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, przez co jest doceniane zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe charakteryzowały się wysoką jakością. Jedynie tak można ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Kunowie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia opału i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas spalania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Kunowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo odznacza się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady partnerstwa, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kunów oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kunów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do