phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Prochowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Prochowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik oferowanego u nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Prochowicach oraz licznych regionach Polski, dbając o jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład z zakupem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności przez parę ważnych czynników. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, dlatego jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione paliwo cechowało się najwyższą jakością. Wyłącznie w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź awarii. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Prochowicach prowadzimy od dawna – zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury w trakcie wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Prochowicach gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych nabywców. Paliwo cechuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki partnerstwa, jak też korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Prochowice oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Prochowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów przemysłowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do