phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zabłudowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zabłudowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem tylko trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Zabłudowie oraz całym kraju, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania mieszkania czy innego budynku stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się na przykład z szukaniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie ze względu na parę istotnych powodów. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, przez co jest cenione zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Zabłudowie prowadzimy już od dawna – zachęcamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas spalania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co powoduje, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Zabłudowie gorąco zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania i życzenia współczesnych nabywców. Materiał opałowy cechuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, gdyż to opał produkowany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady współpracy, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Zabłudów oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zabłudów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków firmowych, gdyż jest to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do