phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szydłowcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szydłowcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Szydłowcu oraz całym kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo charakteryzowało się wysoką jakością. Tylko takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Szydłowcu prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz uznaniem, które stale wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na to, że taki opał odznacza się niskim kosztem i ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Kupujących w Szydłowcu serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Paliwo wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na naturę, ponieważ jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki kooperacji, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Szydłowcu oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szydłowiec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy to doskonały wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów firmowych, gdyż jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do