phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Żarowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Żarowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także cecha, która potwierdza przewagę oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z wyłącznie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców trocin, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Żarów oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne ogrzewanie domu lub firmy stanowi jedno z głównych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem solidnego pelletu. Aktualnie ten opał zyskuje coraz większą popularność przez kilka istotnych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Żarowie prowadzimy od dawna – zachęcamy do nabycia opału i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem, które cały czas rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że taki opał charakteryzuje się ekonomią i ekologią użytkowania, jak też różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy także stawiać na materiały z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co sprawia, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Żarowie gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał wyróżnia się świetną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady kooperacji, jak również korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Żarów oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Żarów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy to doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, ponieważ to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do