phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sejnach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sejnach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również cecha, która podkreśla przewagę sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem tylko surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości tego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Sejnach oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem właściwego pelletu. Aktualnie ten opał zyskuje coraz większą popularność z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, przez co jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub usterki. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszystkie obecne wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Sejny realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna produktu i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, jako że taki opał odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy przede wszystkim wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością opału, co sprawia, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła podczas spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Sejnach serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Pellet cechuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, jako że jest to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, a także korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Sejnach oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sejny

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła na terenie budynków prywatnych i budynków biznesowych, jako że jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do