phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Żarkach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Żarkach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co oznacza na przykład niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Żarki oraz całej Polsce, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne metody ogrzewania mieszkania lub firmy to jedno z głównych zadań na okres zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Żarki realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią spalania, jak również szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również kupować materiały z właściwymi poświadczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co powoduje, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Kupujących w Żarkach serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Materiał odznacza się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, gdyż to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady partnerstwa, a także korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Żarkach oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Żarki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów firmowych, gdyż to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do