phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Białogardzie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Białogardzie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także cecha, która podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Białogardzie oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne oraz niezawodne ogrzewanie lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, dlatego jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione materiały opałowe cechowały się najwyższą jakością. Jedynie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Białogardzie realizujemy już od dawna – zapraszamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał odznacza się niskim kosztem i ekologią używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W trakcie wyboru opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy także kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Kupujących w Białogardzie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Materiał cechuje się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, gdyż jest to opał produkowany z trocin drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki współpracy, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Białogard oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Białogard

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to doskonały wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań i budynków biznesowych, gdyż to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do