phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Puławach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Puławach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych sprzedawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej klasy tego materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Puławy oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu czy firmy stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który wiąże się na przykład z zakupem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, także sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Puławy prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim kupować produkty z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Puławach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo charakteryzuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, ponieważ jest to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Puławy oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Puławy

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi idealny wybór. Może być zastosowany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie budynków prywatnych oraz obiektów biznesowych, gdyż to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do